DVE DSA-36PFH-12 AC Adapter 12V 2.5A 30 watt 5.5/2.1mm for cameras access points routers
Price :
Save: 58% off
Add to Cart:
  • SKU: 589400100113
  • Model: DSA-36PFH-12
  • Shipping Weight: 1lbs
  • 5 Units in Stock
  • Manufactured by: DVE
DESCRIPTION
DVE 12V / 2.5A / 30 watt High Quality AC Adapter / Power Supply for Cameras, Access Points, Routers, Robotics
DVE Part # DSA-36PFH-12
Plug dimenstions: Inner 2.1mm / Outer 5.5mm